Edwards Signaling 125XBRMR24DB 125 Rebel LED, Multi, Red, 24V
★★★★★ 5.0 36 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by skinstudiobyv.ca
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Country Of Origin: United States
  • Package length: 4.0"
  • Package Width: 5.5"
  • Package Height: 3.6"
UPC 782640051719
Color 3.6
Voltage 24 Volts
Brand Name Edwards-Signaling
Style Name Modern
Item Weight 0.71 Pounds
Manufacturer Edwards Signaling Company
Model Number 125XBRMR24DB
Light Source Type Light Emitting Diode
Included Components EDWARDS SIGNALING 125XBRMR24DB Warning Light,LED,24VDC,Red,65 FPM
Global Trade Identification Number 00782640051719
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
5 out of 5
★★★★★
36 ratings | 15 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
90% (32)
4 stars
0% (0)
3 stars
0% (0)
2 stars
0% (0)
1 star
10% (4)